Учениците на ПГАСГ „Арх. Камен Петков“ се представиха изключително достойно в 10-ото издание на инициативата „Аз мога да строя“ – DELECTO, където защитиха своите авторски проекти под ръководството на изявени професионалисти от бранша.
В знак на признание за високия устрем към знания и отличното партньорство, ръководителят на инициативата и председател на КСБ ОП Пловдив, г-н Пламен Иванов, изпрати официално благодарствено писмо и почетен плакет до директора на гимназията, инж. Атанаска Вълканова.
